Dalin Myślenice Gospodarze

Kazimierz Wincenciak Trener

Gabriel Kopta

23.09.2014

Mecze pomiędzy drużynami juniorów młodszych Dalinu Myślenice i LKS Mogilany zawsze wywołują wśród zawodników spore emocje. W sobotnie przedpołudnie zespoły również zaprezentowały na boisku ogromne zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka sędziego. Goście od początku meczu szczególna uwagę zwracali na realizację założeń taktycznych, które polegały na zagęszczeniu środkowej strefy boiska i uważnej grze w obronie. Po przejęciu piłki rywale biało-zielonych starali się szybko przechodzić do kontrataku. Dalin grał jednak uważnie w obronie i nie dopuszczał do groźnych sytuacji pod własna bramką. W 23 minucie, biało-zieloni sprytnie rozgrywają rzut wolny i Dawid Masłowski mocnym strzałem po ziemi otworzył wynik meczu. Kolejna bramka to zasługa Marcina Kluski, który odebrał piłkę obrońcy i pięknym strzałem za 16 metrów pokonał bramkarza gości. W 73 minucie przytomnie w polu karnym zachował się Kamil Masłowiec i sprytnym strzałem zdobył trzeciego gola dla Dalinu. W ostatniej akcji meczu indywidualny atak Jakuba Florczyka przerwał w polu karnym obrońca Mogilan i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem okazał się Dawid Masłowski, ustalając w ten sposób wynik tego zaciętego meczu. W następnej kolejce Dalin rozegra mecz wyjazdowy z Puszcza Niepołomice. Zwycięzca tej konfrontacji zostanie samodzielnym liderem w ligowej tabeli.

Bramka:
1:0 Masłowski 23 min.
2:0 Kluska 42 min
3:0 Masłowiec 73 min.
4:0 Masłowski (karny) 80 min

Dalin: Żaba – Górszczak , Kopta, Osielczak, Lelito – Makusek (Drozdowicz-Nita 75 min), Florczyk, Masłowski , Chronowski (Masłowice 60 min) - Topa (Król 70 min), Kluska .
Nie zagrał: Chrzanowski.

LKS Mogilany: Najder (Kulesza 75 min) – Kwoka, Stasik, Kotarba, Takuśki – Baran, Grzesik, Kowalski, Cichy – Gadocha, Orzechowski