LKS Mogilany Gospodarze

Kazimierz Wincenciak Trener

Gabriel Kopta

19.10.2014

Zawodnicy Dalinu Myślenice byli świadomi, że remis z LKS Mogilany zapewnia im zwycięstwo w grupie eliminacyjne o prawo gry w meczu, którego stawką będzie awans do Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Ciężkie boisko , na którym znajdowało się sporo wody po ostatnich opadach, nie uławiało gry biało-zielonym, gdyż piłka najczęściej okazywała się szybsza od próbujących utrzymać się na nogach zawodników. W pierwszej połowie skupiona na defensywie i niezwykle ambitnie grająca drużyna gospodarzy nie pozwoliła Dalinowi na stworzenie klarownych sytuacji. W drugiej połowie konsekwentnie grający zespół biało-zielonych dopiął swego i w 63 minucie, po zespołowej akcji, bramkę zdobył uderzeniem „piętą” niezawodny ostatni Daniel Topa. Do końca meczu Dalin kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i po jego zakończeniu zawodnicy zasłużenie mogli radośnie zaintonować: biało-zielone to barwy nie zwyciężone !!! W ostatniej kolejce na stadion im. Gustawa Grochala zawita Puszcza Niepołomice. Wynik tej konfrontacji nie będzie miał już jednak znaczenia, gdyż pierwsze miejsce w II grupie pierwszej ligi okręgowej zdobył DALIN MYŚLENICE!!!!