Górnik Zabrze Gospodarze

Bartosz Kowal Trener

dawid kolodziej

03.09.2014

W pierwszej połowie drużyna Górnika narzuciła od początku swój styl gry  i zdominowała całkowicie mecz. Po błędach w obronie tracimy 3 bramki i nasza gra wygląda bardzo źle , ciężko sobie przypomnieć tak słabo grającą naszą drużynę. Bramki dla Zabrzan zdobywają Kubik i Zjawiński  , który zdobywa 3 i 4 bramkę w sezonie.

W przerwie trener dokonuje 3 zmian i nasza gra wygląda trochę lepiej , lecz nie na tyle żeby zapobiec najwyższej porażce w lidze śląskiej. Tracimy kolejne trzy bramki (Kubiak kompletuje Hat-tricka) odpowiadając tylko trafieniem Błażeja Czubana (debiutującego w meczu o punkty w naszej drużynie) po prostopadłym podaniu Rafała Bakowskiego.

Na nasze usprawiedliwienie  można powiedzieć ,że nie graliśmy w pełnym składzie (min.brak Daniela Wrazidło) i nie wszyscy grali w pełni sił oraz chyba to  ,że odczuwamy jeszcze zmęczenie  po obozie.

Zabieramy się do pracy , gramy dalej jeszcze 13 kolejek

relacja ze strony Górnika      http://gornikzabrze.pl/aktualnosci/wydarzenia/030914-wysoka-wygrana-zespolu-u-14-z-piastem-gliwice