MKS Trzemeszno Goście

50'

Gniewko-2011

22.09.2014

Dnia 13 września odbył się pierwszy mecz ligowy miedzy drużynami Gniewko Gniezno a Mks Trzemeszno w ramach rozgrywek WZPN E2 Orlik gr 2. Pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze po precyzyjnym strzale po ziemi Adama Gąsiora. Długo jednak nie trzeba było czekać i goście zdołali wyrównać. Kilka minut później kolejna bramka Mks-u, ale po paru minutach po raz drugi na listę strzelców wpisał się Adam Gąsior. Przy wyniku 2-2 zawodnicy Mks Trzemeszno zaczęli grać co raz lepiej i tym sposobem strzelili jeszcze 4 bramki. Gdy wydawało się , że Gniewni już się nie podniosą przy wyniku 6-2 , młodzi Gnieźnianie zaczęli odrabiać straty na listę strzelców wpisał się Patryk Moskwa po indywidualnym rajdzie prawą stroną i pięknym strzale. Kolejne dwie bramki dołożył bramkostrzelny Adam Gąsior. Niestety czasu nie starczyło na wyrównanie , ale Gniewni pokazali, że walczyć trzeba do końca. Wynik końcowy to 6-5.