Andrespolia Wiśniowa Góra Goście

60'

mak

09.10.2014

Już przed meczem z Pogonią Zduńska Wola było wiadomo, że będzie to bardzo trudny pojedynek. I potwierdziło się to w całości. Co prawda wynik był „hokejowy” ale drużyna Andrespolii 2005 tanio nie sprzedała skóry.

Pierwsze dwadzieścia minut to walka obu drużyn. Cios za cios. Bramka za bramkę. Do 14 minuty remisowaliśmy 2 – 2 po strzałach Kacpra Drzazgi i Igora Bielawskiego. Przy pierwszej bramce ładną asystą popisał się Szymek Jawor. Niestety druga tercja to całkowita dominacja drużyny gospodarzy jeżeli chodzi o strzelone bramki. Pogoń strzeliła ich osiem przy dwóch trafieniach piłkarzy z Wiśniowej Góry. Na listę strzelców ponownie wpisali się Kacper Drzazga i Igor Bielawski. Asysty zaliczyli Igor Bielawski i Antek Poborski.

W ostatniej odsłonie lepsza była nasza drużyna która strzeliła 4 gole tracąc 3. Strzelcami bramek byli: Igor Bielawski – 2, Bartek Dziedziński i Rafał Szczepaniak.

Ostatecznie mecz wygrała drużyna ze Zduńskiej Woli 15 – 8. Piłkarze gospodarzy w tym meczu byli poza naszym zasięgiem i gratulujemy im zwycięstwa. Naszej drużynie należą się natomiast pochwały za postawę w meczu i walkę do końca.