Zryw Bielsk
Zryw Bielsk

Delta

13.09.2014

Po bardzo emocjonującym spotkaniu pokonaliśmy na wyjeździe Zryw Bielsk 4-3 (3-2).
Już w 4 minucie wyszliśmy na prowadzenie po uderzeniu z 16 metrów Kuby Pankowskiego. Niestety po błędach w kryciu po stałych fragmentach gry to Zryw po bramkach w 10 i 16 minucie wyszedł na prowadzenie 2-1. Radość gospodarzy nie trwała długo, bo 27 minucie Rafał Woliński doprowadził do wyrównania, a po następnych 5 minutach już prowadziliśmy po bramce Oskiego. W drugiej połowie obraz meczu nie uległ zmianie, nadal byliśmy świadkami dobrego otwartego widowiska i wielu sytuacji podbramkowych z obu stron. Na Nasze szczęście w 44 minucie kapitan Mati podwyższa prowadzenie na 4-2. Gospodarze strzelają kontaktową bramkę w 52 minucie i do końca spotkania trwa zażarta walka o każdy centymetr boiska, z której to Delta wychodzi zwycięsko!!!