70'
21'

admin

13.10.2014

Mecz trampkarzy stał na naprawdę wysokim poziomie, głównie dzięki grze naszej Iskry. Już od początku meczu nasi zawodnicy stwarzali sobie dogodne sytuacje strzeleckie, a najdogodniejszej w pierwszych minutach nie wykorzystał Dominik Kałuziński. Po rzucie rożnym w wyśmienitej sytuacji z piłką minął się Seweryn Jasiurkowski. Wreszcie, 13. minuta okazała siępechowa dla naszych rywali. Piłkę na trzydziestym metrze przejął Mateusz Tobiasz, wpadłz niąw pole karne i strzałem pod poprzeczkęstrzela gola nr 1. Sześćminut później zawodnik gości zagrywa rękąpiłkęwe własnym polu karnym. Do jedenastki podchodzi Jasiurkowski i pewnie ją wykorzystuje. Niestety dwie minuty po tym golu, przyjezdni strzelają gola kontaktowego po zamieszaniu w polu karnym. Jednak ostatnie 5 minut pierwszej połowy należały do naszej Iskry. Najpierw po zagraniu Piotra Gawlika, w sytuacji sam na sam znalazł się Kałuziński i płaskim strzałem zdobywa gola na 3:1. Wynik po 35 minutach ustalił Jasiurkowski, który najprzytomniej zachował się w zamieszaniu podbramkowym.

W drugiej połowie naszym celem bylo kontrolowanie gry i to udało nam sie bez zarzutu. Już w drugiej minucie po wznowieniu gry bramkarz gości złapał piłkę zagraną od kolegi z drużyny. Rzut wolny pośredni szybko rozegrał Kacper Sobies, ktory wyłożył piłkę Kałuzińskiemu, a ten strzela gola na 5:1. Ostatnia bramka w tym meczu to zasługa Jakuba Topolskiego, który po błędzie bramkarza dobija piłkę do pustej bramki. Po tej bramce Iskra nie strzeliła już gola, choć miała swe okazje, tak jak i goście. Jednak znakomicie w naszej bramce spisywał się Damian Stafin, który zasługuje na pochwałę. Po 6 meczach Iskra ma na swoim koncie komplet 18 punktów, jednak teraz czekają nas bardzo trudne dwa wyjazdy. Pierwszy już we wtorek 14. 10., kiedy to zagramy ze Zdrojem Jedlina-Zdrój.