69'

Bartosz Ogrodnik Trener

admin

29.10.2014

Przed sobotnim meczem z Gwarkiem Wałbrzych, nasza drużyna stała przed wielką szansą wygrania wszystkich meczów w jednej rundzie i to z takim nastawieniem nasi zawodnicy wyszli na to spotkanie. Z ciekawostek dotyczących tego meczu można napisać, iż w tym meczu po raz pierwszy od 1. minuty wystąpił 9-letni Marek Kurnyta. Już w 1. minucie gola strzałem z 16 metrów strzelił Mateusz Tobiasz i to Iskra atakowała dalej. Brakowało jednak zimnej krwi pod bramką Gwarka. Gdy w 20. minucie zawodnicza gości ujrzała czerwoną kartkę, sytuacja dla Iskry stała się idealna. Kolejnego gola zdobyliśmy dopiero w 29. minucie, kiedy to swą drugą bramkę strzelił Tobiasz, tym razem po podaniu Nikoli Koziarczyk. Wynik do przerwy: 2:0.
Już trzy minuty po wznowieniu gry Iskra strzela gola na 3:0, a konkretnie robi to lewą nogą Seweryn Jasiurkowski. Ostatni kwadrans to popis strzelecki Jakuba Topolskiego, który dwoma soczystymi strzałami zdobywa gole nr 4 i 5. Iskra mogła wygrywać wyżej, jednak cel został osiągnięty. Nawet bramka strzelona przez Gwarka w 69. minucie nie zepsuła nam "święta" i po ostatnim gwizdku nasza drużyna szalała z radości po fantastycznej rundzie. W tym meczu wystąpili wszyscy zawodnicy zgłoszeni do spotkania.

9. kolejka kl. TT (25.10.2014)

Iskra Witków - Gwarek Wałbrzych 5:1 (2:0)
1:0 Tobiasz 1'
2:0 Tobiasz 29' (asysta Koziarczyk)
3:0 Jasiurkowski 38' (asysta Sobies)
4:0 Topolski 55' (asysta Jasiurkowski)
5:0 Topolski 68' (asysta Koziarczyk)
5:1 --- 69'

ISKRA: Stafin - Majerski (36' Majerska), Kapuściński P. (40' Kałuziński), Górczyk, Kurnyta (30' Kołodziej) (60' Michalik) - Gawlik (55' Grudzień), Jasiurkowski (65' Guliński), Tobiasz, Chronowski (36' Topolski) - Koziarczyk, Sobies (kpt).

Wielki wyczyn naszych trampkarzy stał się faktem. 10 zwycięstw w 10 meczach, brzmi to niewiarygodnie, jednak to prawda. Wielkie gratulacje!!!