Paweł Zawadzki Trener

Seball

19.09.2014
Bez tytułu 1

8’ zawodnik Różycy strzela z kąta obok słupka

9’ silny strzał Łabuzy z wolnego z dalszej odległości wybija bramkarz na róg

10’ Lechowski posyła loba z lewej strony pola karnego, ale piłka przelatuje tuż obok prawego spojenia bramki

11’ obrońcy gospodarzy w ostatniej chwili wybijają piłkę spod nóg Wijasa na rzut rożny

15 1:0, Doryń przyjmuje piłkę na 15. metrze i strzałem pod poprzeczkę wyprowadza Różycę na prowadzenie

23 2:0, przy biernej postawie naszych obrońców Krenc pokonuje Sumińskiego strzałem nożycami z 2m

39 3:0, niepokryty Górowski płaskim strzałem z pierwszej piłki z 8m zdobywa 3. bramkę dla gospodarzy

40’ Musiałowski wybija piłkę z linii bramkowej

42’ Sumiński broni w sytuacji sam na sam

54’ Pać strzela z wolnego z 18m prosto w bramkarza

64’ piłka po strzale piłkarza miejscowych z wolnego z 28m uderza w poprzeczkę

64’ akcja lewym skrzydłem Musiałowskiego, podanie do Lechowskiego, który strzela z 4m wprost w bramkarza

68 4:0, Doryń wbiega z lewej strony w pole karne, ogrywa naszego zawodnika, strzela, piłka odbija się od Sumińskiego i wtacza się do siatki

86 5:0, Doryń kompletuje hat-trick zaskakując naszego bramkarza strzałem przy słupku z 16m

90’ Sumiński nie daje się pokonać w sytuacji jeden na jeden

91’ zawodnik LKS-u w idealnej sytuacji strzela z 4m nad bramką