MKS Tuszyn
MKS Tuszyn

Seball

19.09.2014

9’ 1:0, Hołub przechwytuje piłkę na środku boiska, zagrywa od razu do Łabuzy, który w sytuacji sam na sam mija bramkarza i lokuje piłkę w pustej bramce

20’ Marcińczak chwyta piłkę po strzale z 17m

26’ dośrodkowanie z wolnego z głębi pola Hołuba do Łabuzy, który z bliska główkuje w słupek

27’ 1:1, wrzutka z lewej strony na długi słupek, zawodnik gości wyprzedza Wijasa i strzałem głową z 3m pakuje piłkę do siatki

32’ kolejne dośrodkowanie Hołuba z wolnego z głębi pola, tym razem na głowę Wijasa, który z 6m strzela niewiele nad poprzeczką

39’ niegroźny strzał Łabuzy z 20m

40’ po wrzutce Łabuzy z rożnego piłka ląduje na poprzeczce

46’ zawodnik gości za niecenzuralne słowa otrzymuje drugą żółtą kartkę i wylatuje z boiska

50’ 2:1, Hołub zaskakuje bramkarza pięknym strzałem z 18m, po którym piłka odbija się od słupka i wpada do bramki

54’ strzał Musiałowskiego przy słupku z wolnego z 22m, po którym bramkarz wybija piłkę na rzut rożny

57’ po wrzutce z rożnego główkuje z 3m Stuchała, piłkę zmierzającą przy słupku do bramki wybija jednak bramkarz poza boisko

61’ nasz bramkarz w porę wychodzi i ratuje groźną sytuację

71’ 3:1, po faulu w polu karnym na Olkiewiczu Musiałowski pewnie wykorzystuje rzut karny

72’ akcja zawodnika z Tuszyn i strzał z 20m tuż obok słupka

73’ Musiał wychodzi przed bramkarza i strzela obok słupka

74’ 4:1, kontra trzech na dwóch, Lechowski podaje do Łabuzy, ten do Musiała, który mając przed sobą bramkarza kiwa go i strzela do pustej bramki

77’ faulowany w polu karnym Musiał, jedenastka, do piłki ponownie podchodzi Musiałowski, ale tym razem uderza wysoko ponad poprzeczką

79’ Łabuza strzela z 16m, ale zbyt lekko, żeby pokonać bramkarza

87’ piłkarzowi przyjezdnych puszczają nerwy po jednej z decyzji sędziego, dostaje drugą żółć i musi udać się na trybuny

88’ Łabuza podaje do Wijasa, któremu w idealnej sytuacji na 2. metrze plączą się nogi

91’ po rzucie rożnym Wijas strzela z 5m prosto w bramkarza

93’ 5:1, Buczek odbiera przeciwnikowi piłkę na 40. metrze, dobiega z nią do linii pola karnego, podaje do Musiała, który dostrzega nieobstawionego Łabuzę, a ten strzałem przy słupku z 7m ustala wynik spotkania