Imię i nazwisko
Paweł Zawadzki Trener

Seball

26.09.2014

8’ zawodnik Górnika w sytuacji jeden na jeden wahał się z oddaniem strzału i piłka padła łupem bramkarza

15’ po strzale z boku pola karnego Musiała bramkarz wybił piłkę na rzut rożny

20’ po rzucie rożnym gospodarze mieli doskonałą sytuacje, na szczęście piłka przeleciała tuż obok słupka

27’ 1:0, Laskowski gra klepkę, z łatwością przedziera się przez naszą obronę i w mając przed sobą bramkarza przerzuca nad nim piłkę

36’ po błędzie obrońcy Łabuza wychodzi przed bramkarza, ale z ostrego kąta strzela obok bramki

44’ 2:0, Wdowiak kopie piłkę z 30m w kierunku bramki, piłka odbija się od słupka i ląduje w siatce, zaskoczony Marcińczak tylko przygląda się sytuacji

45’ piłkarz gospodarzy ma sporo miejsca na 15. metrze, oddaje silny strzał, z którym radzi sobie nasz bramkarz wybijając piłkę na róg

48’ zawodnik Górnika w sytuacji sam na sam strzela obok bramki

49’ w idealnej sytuacji piłkarz gospodarzy strzela z 3m obok słupka

56’ Stuchała wybija na róg piłkę zmierzającą do pustej bramki

58’ Łabuza podaje do Musiała, któremu zabrakło zdecydowania w polu karnym i jego strzał został zablokowany

64’ 3:0, piłka odbija się przed bramką od nogi Musiałowskiego i trafia do Witaka, który silnym strzałem pod poprzeczkę z 6m nie daje żadnych szans bramkarzowi

81’ 4:0, Witak strzela z 20m, piłka przelatuje nad naszym bramkarzem i wpada do bramki...

84’ 5:0, Musiałowski próbując odebrać piłkę w polu karnym przewraca się razem z napastnikiem Górnika i sędzia dyktuje rzut karny, którego pewnie wykorzystuje Czekalski

88’ lekki strzał głową Buczka po wrzutce z wolnego Hołuba

89’ 5:1, Musiałowski zagrywa prostopadłą piłkę do Buczka, który wychodzi przed bramkarza i zostaje przewrócony w polu karnym, po chwili sam wymierza sprawiedliwość pewnie egzekwując rzut karny