84'
90'
Widzów: Sędziowie: Jan Doliński

23'
Damian Rutecki (R) Wybitnie niesportowe zachowanie, używanie słów wulgarnych pod adresem sędziego
23'
Damian Rutecki (R) Nierożażny atak nogami na nogi przeciwnika
63'
Michał Witasik (W) Okazywanie niezadowolenia z decyzji sedziego

Marek Feliksiak Kierownik drużyny
Roman Stryjek Kierownik drużyny
Radosław Trawiński Trener

TRAWKA 75

11.12.2014

W pierwszej połowie wszystko wyglądało dość dobrze, mecz był wyrównany. W 23' za niesportowe zachowanie z boiska został usunięty Damian Rutecki i od tego momentu powoli wzrastała przewaga gospodarzy. Do przerwy utrzymał się bezbramkowy remis, nawet po szybkiej (47') stracie pierwszej bramki to zawodnicy Spartaka w 58' zdołali doprowadzić do wyrównania (bramka zdobyta przez Pawła Szaranek). Później bramki padały jedynie dla Medyka, trzy szybko stracone bramki (60', 63' i 65') ustawiły wynik miejscowym. My też mieliśmy okazje do zdobycia bramki, jednak nie potrafiliśmy wykorzystać klarownych sytuacji. Kolejne bramki dla Medyka padły w 71' i 84'.