Start Łódź
Paweł Zawadzki Trener

Seball

05.12.2014

120:1, wrzutka w pole karne, piłka odbija się od Stuchały, Hołub zostaje wyprzedzony przez zawodnika Neru, który z bliska wpycha piłkę do siatki

15’ silny strzał zawodnika gości z 18m przelatuje niewiele nad poprzeczką

16’ po składnej akcji Neru jeden z jego zawodników w bardzo dobrej sytuacji strzelił ponad bramką

20’ akcja Przybysza zakończona strzałem prosto w bramkarza z boku pola karnego

23’ po dośrodkowaniu Przybysza Milanowicz główkuje obok słupka

341:1, Arkuszewski zagrywa do zupełnie nieobstawionego Milanowicza, który, niczym stary rutyniarz, pokonuje w sytuacji jeden na jeden bramkarza

452:1, Urbaniak wrzuca piłkę z autu w kierunku Milanowicza, ten przerzuca piłkę nad obrońcą i mając przed sobą już tylko bramkarza pokonuje go silnym strzałem w długi róg

49’ po dośrodkowaniu z wolnego Olejnik główkuje z kilku metrów nad poprzeczką

56’ piłkarz Neru w dogodnej sytuacji strzela obok słupka

632:2, długie podanie, Mikołajczyk nie potrafił wybić piłki, wobec czego zawodnik gości stanął oko w oko z Sumińskim i nie dał mu żadnych szans

80’ zawodnik przyjezdnych zmarnował dogodną okazję uderzając zbyt lekko

852:3, gracz Neru, mając przed sobą 3 naszych zawodników, kropnął z 16m i piłka wylądowała pod poprzeczką bramki Sumińskiego

872:4, Karpiński dał się ograć z boku pola karnego i zawodnik z Poddębic miał przed sobą już tylko naszego bramkarza, którego pokonał strzałem w krótki róg

90’ błąd Stuchały w polu karnym kończy się na nasze szczęście jedynie rzutem rożnym