Korona-Pogoń Stawiszyn Gospodarze

Nieznany zawodnik Niesportowe zachowanie

pmart1

30.05.2015

Ostatnie spotkanie na własnym boisku zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny 3-0 (2:0) nad Ogniwem Łąkociny

Nasza drużyna przewyższała przeciwników w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła . Klasą dla siebie był jak zwykle Albert Frankowski, która chyba nie przegrał żadnej piłki. Dobry mecz w wykonaniu Michała Małeckiego dał nam spokój w obronie. Michał Krawczyk zbierał wszystkie piłki, pewny na przedpolu i na linii bramkowej. Oczywiście nie mogło zabraknąć jego show.

Pierwsza bramka to dzieło składnej akcji przeprowadzonej od obrońców rozegranie do środka pomocy, podanie do napastnika w tym przypadku Norberta Siałkowskiego, który walczył z trzema obrońcami jednak oddał precyzyjny strzał przy słupku i było 1-0. Bramka na 2-0 to popis indywidualnych umiejętności Norberta. W jednej akcji zaliczył dwa loby nad przeciwnikami a ostatni lob był nad bezradnym bramkarzem. Ostatnie podanie w tej akcji należało do Dawida Dziuby.

Po zmianie stron po chwilowym chaosie do głosu doszli nasi zawodnicy, którzy wyprowadzili zabójczą kontrę. Bartek Bąkowski wyłożył piłke na 3 metr przed bramkę gości a Dawid Dziuba na pełnej szybkości wpakował do bramki.

Było jeszcze kilka okazji min ładny strzał Michała Juszczaka, Szymona Urbaniaka. Zwycięstwo w pełni zasłużone i chyba najniższy z możliwych wymiar kary.

Wiadomość najważniejsza tym zwycięstwem nasi juniorzy zapewnili sobie drugie miejsce w A klasie.

Gratulujemy. Bardzo dziękujemy kibicom za liczne przybycie na mecz a Prezesom za kiełbaski i poczęstunek.

Skład Korony: M. Krawczyk( A. Helwing 60'), A. Frankowski, M. Małecki, M. Nowicki(M. Marciniak55') S. Urbaniak, M. Juszczak, B. Martyna, N. Siałkowski, D. Dziuba(W. Waszak 70"), Emil Sadłowski (B. Bąkowski35') M. Popiołek(E. Pawłowicz 65')

Ostatni mecz zagramy w czwartek 4 czerwca o godzinie 17.30 w Liskowie