UKS Nowa Wieś Goście

60'

RobCiel

21.03.2015

W dniu 21.03.2015 nasza drużyna zagrała na wyjeździe kolejny mecz ligowy w rundzie wiosennej.
Tym razem przeciwnikiem był zespół Ursus 2002 Warszawa.
Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla UKS Nowa Wieś. Pierwszą bramkę zdobył Hubert Handzlik (asysta Bartłomiej Hryciuk). Kilka minut później piłkę w bramce Gospodarzy umieścił Bartłomiej Hryciuk (asysta Aleksander Paprot). Niestety, po błędach obrony, zawodnicy z Ursusa zdołali odrobić straty strzelając dwie bramki. W ostatniej minucie pierwszej połowy, po faulu na naszym zawodniku, Sędzia podyktował rzut wolny. Stały fragment gry wykonywał Bartosz Śledziak, który niemal z połowy boiska przelobował bramkarza i zmienił wynik na 2:3.
W drugiej połowie spotkania Hubert Handzlik podwyższył wynik na 2:4 (asysta Jakub Grubek). Jednak drużyna Gospodarzy, po kolejnym błędzie naszej obrony, zdołała strzelić kolejną bramkę. Wynik spotkania na 3:5 ustalił Aleksander Paprot.