KS Łozina
KS Łozina

aferek

17.05.2015

Z KS Łozina przegrywamy 2:3(1:2) w ramach 24 kolejki Okręgowej ligi juniorów starszych. Walki i ambicji na pewno nam nie zabrakło, ale... za to punktów nie przyznają.

Nasza drużyna zaczęła dobrze stwarzając sobie na początku dogodną sytuację, ale niestety to pierwszy strzał oddany przez KS Łozina zostaję sparowany wprost pod nogi zawodnika gości i w 5 minucie przegrywamy 1:0. Ta bramka nas nie załamała, podeszliśmy pod rywala wysokim pressingiem wymuszając błąd na obrońcach, którzy podali wprost pod nogi naszego napastnika Daniela Owczarka a ten pewnym uderzeniem pokonał bramkarza przyjezdnych w 13 minucie było 1:1. W minucie 20 nieporadność naszych obrońców wykorzystali zawodnicy z Łoziny z 5 metra pokonując po dużym zamieszaniu naszego bramkarza. Mięliśmy niestety 2:1 i taki wynik utrzymał się do przerwy chociaż w poprzeczkę po rzucie rożnym trafił Daniel Owczarek i piłka odbiła się od linii.

W przerwie padły ostre słowa i na drugą połowę musieliśmy wyjść z dużo lepszym nastawieniem. Już w 47 minucie Daniel Owczarek wykorzystuję rzut wolny z 25 metrów pokonując pięknym strzałem bramkarza Łoziny. Wynik utrzymywał się do 68 minuty, groźne sytuację były tak samo pod naszym polem karnym jak i przyjezdnych, bowiem w 68 minucie ładną akcję przeprowadził zespół gości, napastnik wychodząc sam na sam z naszym bramkarzem przelobował go. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania. KS Łozina była w końcówce lepszym zespołem, wygrali zasłużenie. Już w środę mamy bardzo ważny mecz z Baryczem Milicz o godzinie 18:00. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.