Delta Warszawa Goście

60'

RobCiel

31.05.2015

W dniu 30.05.2015 nasza drużyna zagrała kolejny rewanżowy mecz ligowy. Tym razem do Pruszkowa przyjechał zespół Delta Warszawa.
Spotkanie rozpoczęło się nie najlepiej dla Gospodarzy, ponieważ to Goście w pierwszych minutach zdobyli bramkę wychodząc na prowadzenie. Nie trzea było jednak długo czekać na odpowiedź, ponieważ chwilę później po strzale Dawida Andrzejczaka było już 1:1. W pierwszej kwarcie jeszcze raz powtórzył się podobny scenariusz: Goście strzelili drugą bramkę, a chwilę potem Znicz odpowiedział wyrównującym golem. Tym razem to Jakub Szwelicki skierował piłkę do bramki Delty.
Druga kwarta była bezbramkowa, chociaż Znicz wypracował kilka akcji, ale przeciwnik dobrze grał w obronie.
W trzeciej części spotkania podopieczni trenera Emila Adamczuka próbowali zmienić wynik. Jednak przez dłuższy czas to się nie udawało. Dopiero po błędzie bramkarza Gości, piłkę do bramki skierował Szymon Cieloch i tym samym Znicz pierwszy raz w tym spotkaniu wyszedł na prowadzenie. Nadal nie był to jednak wynik bezpieczny.
Ostatnia kwarta wyglądała podobnie jak poprzednie: próby budowania akcji po stronie Znicza, indywidualne krycie przez zawodników Delty oraz skuteczna obrona. Znicz przez większość czasu był w posiadaniu piłki i oddawał strzały na bramkę Gości, ale nie przekładało się to na wynik. Do czasu kiedy po podaniu przez Franka Bożyka, po raz drugi futbolówkę do bramki Gości skierował Szymon Cieloch.
Spotkanie zakończyło się wygraną Znicza Pruszków (4:2). Wyniki na koniec kolejnych kwart: 2:2, 2:2, 3:2, 4:2.