UKS Irzyk

RobCiel

13.06.2015

W dniu 13.06.2015 podopieczni Trenera Emila Admaczuka w ramach rozgrywek ligowych podejmowali u siebie drużynę UKS Irzyk.
Tego dnia było bardzo gorąco ok. 28 stopni, ale najbardziej gorąco było pod bramką Gości :-)
Pierwsza kwarta rozpoczęła się bardzo dobrze dla Znicza Pruszków, który w pierwszych minutach zdobył dwie bramki. Przeciwnik jednak dość szybko odpowiedział celnym strzałem i zmienił wynik na 2:1.
W kolejnych kwartach Gospodarze dominowali na boisku i mieli wiele akcji pod bramką przeciwnika - część z nich udało się zamienić na bramki.
Mecz zakończył się wygraną Znicza Pruszków 5:2 gwarantując pierwsze miejsce w tabeli na kolejkę przed końcem rozgrywek rundy wiosennej. Wyniki na koniec poszczególnych kwart: 2:1, 3:1, 5:1, 5:2.