Stal Stalowa Wola Gospodarze

Marcin Urban Kierownik drużyny

urbis

07.04.2015

Po pięciu długich miesiącach rozpoczęliśmy wreszcie ligowe granie. Na początek "czerwona latarnia" naszej ligi, drużyna Strugu Tyczyn. Poszło zgodnie z planem, czyli łatwo, lekko i przyjemnie. Trzeba jednak zaznaczyć, że nasz rywal w porównaniu do pierwszego meczu prezentował się dużo korzystniej. Jednak nie na tyle, aby nam w jakikolwiek sposób zagrozić.

Odnotować należy debiut naszego nowego zawodnika, Michała Szyszkę. Umiejętności oraz zaangażowanie jakie do tej pory zaprezentował, pozwalają nam wierzyć w to, że będzie dla nas dużym wzmocnieniem.  Niecodziennie się zdarza, aby chłopak, który dopiero zaczyna z nami przygodę, niemalże od razu zostaje zawodnikiem pierwszego składu.

Teraz czekamy na Sokół Nisko. Już w najbliższą niedzielę. To na pewno będzie trudniejszy sprawdzian.