Nieznany zawodnik Faul

Damian Erdman Trener

XxX

03.05.2015

Chaos, bałagan na boisku i brak koncentracji to początek meczu ligi Młodzików D1 grupy Żagań. UKS Czarni Żagań, dotychczasowy lider tabeli, gościł na boisku Budowlanych Lubsko, drużyny zajmującej drugie miejsce. Niestety, nie udało się utrzymać pozycji lidera, Czarni ulegli Budowlanym 2:1. Pierwsza połowa była koszmarem dla trenera i kibiców Czarnych. Wiele niecelnych podań i błędy w obronie były konsekwencją utraty bramki w 19 min, a dalsza gra piłkarzy z Żagania przyczyniła się do wyjścia zawodnika Budowlanych na pozycję "sam na sam" i pokonania bramkarza. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0 dla gospodarzy. Oglądając pierwsze 5 min drugiej części spotkania, widać było że trener w szatni wykonał swoją pracę. Na rezultat rozmowy trenera z piłkarzami czekaliśmy do 15 min drugiej połowy, kiedy to Jakub Skiba pokonał bramkarza z Lubska. Niestety mimo usilnych prób, i chęci nie udało się zremisować. Gdyby nie pierwsza połowa, wynik mógł by być inny.No ale cóż, przegrywać też trzeba umieć. Kolejne dwa mecze Czarni grają u siebie, 9 maja z Iskrą Małomice (rewanż za jesień 2014, Czarni ulegli iskrze 1:3) i 16 maja o godz 13 z Piastem (rewanż rundy Wiosna 2015, w Iłowej było 1:2 na korzyść Czarnych). Na te spotkania zapraszamy na stadion przy ul Karpińskiego.