Start Łódź
Paweł Zawadzki Trener

Seball

23.03.2015

4’ niepokryty zawodnik Tuszyna strzela z 5m nad bramką

5’ Świątkowski przeprowadza solową akcję zakończoną strzałem z boku pola karnego zablokowanym przez bramkarza

70:1, Łukaszewski przejmuje piłkę, podaje do Świątkowskiego, który oddaje piłkę piętką do Konopskiego, ten zostaje ścięty w polu karnym i sędzia dyktuje „jedenastkę”, a zamienia ją na bramkę Olejnik

141:1, Hołub pozwala oddać strzał Rosińskiemu, który uderza niezbyt silnie, ale precyzyjnie z 7m i piłka wpada przy słupku do bramki nieco zaskoczonego Sumińskiego

20’ niezrozumienie między Stuchałą a Karpińskim, zawodnik miejscowych przejmuje piłkę, podaje do nieobstawionego kolegi, ten ma dużo miejsca, ale fatalnie pudłuje

232:1, dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka trafia do Mirasa, któremu nikt nie przeszkodził uderzeniem z pierwszej umieścić ją w długim rogu naszej bramki

24’ lekki strzał piłkarza Tuszyna z 16m

30’ Świątkowski niegroźnie główkuje po rzucie rożnym

34’ poprzeczka ratuje nas od straty kolejnej bramki po strzale głową z bliskiej odległości

41’ kiks obrońcy, Musiałowski wchodzi z boku w pole karne i strzela obok słupka

493:1, niepokryty Pakulski pokonuje Sumińskiego strzałem z pierwszej z 6m w długi róg

55’ akcja Milanowicza zakończona silnym strzałem, ale wprost w bramkarza

63’ Sumiński wybija na róg uderzenie pod poprzeczkę

654:1, Maciszewski wpycha z bliska piłkę do siatki po wrzutce na długi słupek z rzutu wolnego

675:1, Pać traci piłkę na własnej połowie, rusza kontra, piłka trafia do Bargiela, który ma dużo swobody na 16. metrze i strzałem przy słupku umieszcza ją w siatce

706:1, nasz bramkarz broni w sytuacji sam na sam, ale jest bez szans wobec dobitki Mirasa

74’ Sumiński broni strzał z boku pola karnego

827:1, Materka ośmiesza „obronę” Startu, wbiega z piłką w pole karne, mija jak tyczki 3 naszych zawodników i mając przed sobą już tylko Sumińskiego strzela obok niego ustalając wynik spotkania

83’ Arkuszewski strzela z 14m prosto w bramkarza

84’ Sumiński wychodzi zwycięsko z pojedynku jeden na jeden

86’ Konopski uderza z 17m ponad bramką

88’ Arkuszewski marnuje sytuację sam na sam, piłka trafia do Konopskiego, ten podaje do Milanowicza, który mija się jednak na 4. metrze z piłką

91’ Sumiński broni silny strzał z 14m