Paweł Zawadzki Trener
Brak zawodników

Seball

23.03.2015

41:0, dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłka przelatuje nad skaczącymi zawodnikami i dostaje się pod nogi Olejnika, który przyjmuje ją i strzałem pod poprzeczkę nie daje żadnych szans bramkarzowi

15’ po podaniu z głębi pola Miszczak znalazł się oko w oko z Sumińskim, ale nasz golkiper nie dał się pokonać

192:0, Hołub bije silną piłkę z rogu na krótki słupek i Komorowski tak niefortunnie próbuje ją wybić, że pokonuje własnego bramkarza, który zupełnie zaskoczony nawet się nie ruszył

22’ po zagraniu Milanowicza Arkuszewski wychodzi na czystą pozycję, ale strzela prosto w bramkarza

33’ okres przewagi PTC, groźnie pod naszą bramką po serii rzutów rożnych, a po strzale z wolnego Sumiński wybija przed siebie piłkę, którą w porę ekspediują poza pole karne obrońcy Startu

35’ po świetnej wrzutce Lechowskiego główkuje Milanowicz, ale bramkarzowi udaje się końcówkami palców wybić piłkę poza boisko

36’ po wrzutce z kornera znów bardzo blisko szczęścia był „Milan”, który główkuje tuż obok słupka

43’ Felczak próbuje w sytuacji sam na sam przelobować Sumińskiego, ale ten nie daje się zaskoczyć

56’ Milanowicz strzela z 17m w bramkarza

622:1, Bogdan zagrywa płaską piłkę wzdłuż pola karnego, która mija naszych obrońców i Janica pakuje ją z 4m do siatki

80’ strzał Milanowicza z 16m w środek bramki

82’ lekki strzał z 15m nie sprawia żadnych problemów naszemu bramkarzowi

84’ Pać uderza prosto w bramkarza

85’ Olejnik wchodzi za ostro w nogi rywala i dostaje drugą żółtą kartkę, z niedowierzaniem opuszcza boisko

882:2, za zagranie ręką w polu karnym sędzia dyktuje jedenastkę, którą pewnie wykorzystuje Pintera

93’ po dośrodkowaniu z wolnego Dziąg strzela głową w słupek