Unia Polska Cerekiew Gospodarze
Zefir Chemik K-Koźle Goście

Unia Polska Cerekiew
MECZ DERBOWY (BOISKO W POLSKIEJ CEREKWI)
Widzów: 15 Sędziowie: Damian Niemiec

Jan Paszczuk

Ryszard Szewior Kierownik drużyny

REDAKCJA

13.06.2015

Mało kto wyobrażał sobie taki przebieg dzisiejszego meczu derbowego naszych oldbojów z Zefirem Chemik K-Kozle.Głównie chodzi nam o postawę obu drużyn względem siebie...odwieczni rywali dzisiaj pokazali klasę i dali przykład jak się zachowywać pomimo,że jest się rywalem zza miedzy...gra fair play i ładny futbol w wykonaniu jednych jak i drugich tak w skrócie można opisać dzisiejsze wydarzenia z meczu.

Spotkanie bardzo wyrównane z wieloma sytuacjami pod jedną jak i drugą bramką,ale lepsi okazali się goście,którzy w 14 min ze swoich okazji wykorzystali jedną i jak się okazało,była to akcja na wagę zwycięstwa i 3 pkt.

Unia stworzyła sobie mnóstwo okazji,ale nie potrafiła postawić kropki nad "i" i niestety nie byliśmy w stanie posłać piłki do siatki,ale zasługiwaliśmy na gola bezapelacyjnie... goście przyznali,że mecz powinien zakończyć się remisem i byłby to sprawiedliwy remis dla obu ekip - również się z tym zgadzamy!

Godne uwagi i nagrodzenia brawami było zachowanie drużyny Zefira...jeden z graczy rywali zdaniem sędziego był faulowany w polu karnym i w efekcie Zefir otrzymał rzut karny,którego celowo nie wykorzystał,a to tylko dlatego,że sami gracze z K-Kozla przyznali,że faulu nie było i postąpili względem siebie i Unii bardzo dobrze za co należy się SZACUNEK Z GÓRNEJ PÓŁKI!

Za dzisiejszy mecz rozegrany naprawdę w tropikalnych warunkach należą się słowa podziękowania nie tylko dla Unii,ale w tym przypadku również dla drużyny Zefira - DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAWODNIKOM ZA DOBRY FUTBOL I GRĘ FAIR PLAY!!

UNIA 0-1 ZEFIR