roster.substituted.change 50'

Witold Jaroch Trener

Szymon Wisniowski

09.05.2015
"NIESTETY PORAŻKA" Mecz rozpoczął się tak jak nie powinien ! Od początku drużyna gospodarzy dominowała , ciągle zagrażała naszej bramce a w skutek tego nie długo po kwadransie gry wpadła bramka po rękach bramkarza na 1:0 dla KS -u ! POGÓRZE chciało jakoś ratować ten mecz , ale okazywali się dużo słabsi od rywala , ale te kontry POGÓRZA były zaskakujące ale niestety nic z nich nie wynikało!  Po ciągłym nacisku bramkarza  przez gospodarzy wpada bramka na 2:0 ! Rokietnica po raz drugi próbuje się podnieść i po ładnej akcji Sylwek zostaje sfaulowany w granicach szesnastki ! Do rzutu wolnego podchodzi nasz kapitan Patryk i uderza piłkę w dolny róg bramki umieszczając piłkę w bramce, ale zostaje odgwizdany niesłuszny spalony bo nasz zawodnik który stał na piątym metrze tylko się odsunął nie przeszkadzając bramkarzowi a na dodatek zawodnik gospodarzy znajdował się przy prawym słupku więc o spalonym nie było mowy ale cóż mamy pecha... Cios na przerwę zadaje SZÓWSKO strzelając gola na 3:0 ! Po przerwie wychodzimy by pokazać ducha walki i nawet nam to wychodzi zagrażamy rywalom i stwarzamy sobie kilka dogodnych sytuacji na gola ale niestety się nie udaje i strona się przemienia a kolejno gospodarze dopijają nas strzelając o na 4 i 5 : 0 !  Pogórze pogodzone z porażką zaczyna walczyć ,tyle że za póżno ale w skutek tego wpada bramka honorowa bo znakomitym podaniu Szymka , Sylwek wychodzi na sam na sam z bramkarzem i zdobywa gola , który kolejno okazuje się ostatnim golem w tym meczu . Mecz kończy się wynikiem 5:1 dla KS-u SZÓWSKO! Kolejny mecz to spotkanie na własnym terenie z MKS-em RADYMNO !