Start Łódź
Paweł Zawadzki Trener

Seball

04.05.2015

8’ Sumiński broni strzał Krawczyka na rzut rożny

13’ 1:0, podanie z głębi pola, niezdecydowanie Sumińskiego, zawodnik z Brzezin wyprzedza Fraszka i przerzuca piłkę nad naszym bramkarzem z 16m

15’ Sumiński broni strzał z boku pola karnego

21’ ładne uderzenie Krawczyka z narożnika pola karnego, które nasz bramkarz wybija na rzut rożny

26’ 1:1, Hołub wypatruje wychodzącego na czystą pozycję Wijasa, który wychodzi przed bramkarza i nie daje mu żadnych szans

31’ Konopski przechwytuje piłkę przed polem karnym i oddaje strzał, ale prosto w bramkarza

34’ 1:2, Hołub zagrywa piętką w tempo do Łukaszewskiego, który wbiega w pole karne i w sytuacji sam na sam strzela obok bramkarza, piłka odbija się od słupka i wpada do bramki

59’ piękne uderzenie Konopskiego w okienko z rogu pola karnego i równie efektowna parada bramkarza, któremu udaje się przerzucić piłkę ponad poprzeczką

60’ Sumiński blokuje strzał z bliska

62’ 2:2, wrzutka z rożnego na długi słupek, mija się z piłką Sumiński, potem Buczek, ta trafia do zamykającego akcję Kaczmarka, który wpycha ją wślizgiem z najbliższej odległości do siatki

67’ nasz bramkarz broni strzał Krawczyka z 14m, a poprawka przelatuje ponad poprzeczką

68’ 3:2, dośrodkowanie z wolnego z boku boiska, zawodnik gospodarzy ucieka Paciowi i strzałem głową z 11m pokonuje Sumińskiego, który zamiast wybiec do piłki czekał nieruchomo licząc, że ta sama wpadnie mu do rękawic...

70’ 4:2, dośrodkowanie z rzutu rożnego na krótki słupek, po którym niepokryty zawodnik BKS-u umieszcza piłkę przy słupku w bramce

74’ anemiczny strzał Arkuszewskiego z 16m

84’ po interwencji Sumińskiego po rzucie rożnym wybijamy piłkę z linii bramkowej