Imię i nazwisko
Paweł Zawadzki Trener

Seball

04.05.2015

8’ 0:1, obrońca zagrał piłkę do bramkarza nie zauważając nadbiegającego Hołuba, który przejął piłkę, minął bramkarza i skierował ją do pustej bramki

21’ Konopski główkuje z 7m w poprzeczkę

33’ Pać strzela z 16m prosto w bramkarza

41’ Fraszek decyduje się uderzyć z 17m, ale czyni to zbyt lekko aby zagrozić bramce gospodarzy

44’ równie niegroźny strzał Hołuba z rzutu wolnego z 19m

56’ Musiałowski zagrywa do Konopskiego, który przegrywa pojedynek sam na sam z bramkarzem

61’ akcja Musiałowskiego zakończona strzałem z 22m w środek bramki

65’ nieudana próba przelobowania bramkarza z 18m w sytuacji sam na sam przez Łukaszewskiego, piłka przelatuje nad bramką

66’ Konopski podaje do Łukaszewskiego, który mając przed sobą jedynie bramkarza strzela prosto w niego z 6m

68’ wychodzący na czystą pozycję Hołub zostaje ścięty przez libero gości Bernaciaka, za co zostaje on ukarany czerwoną kartką

69’ bramkarz Włókniarza bez problemów chwyta piłkę po strzale Musiałowskiego z wolnego z 27m

70’ Konopski fatalnie pudłuje w sytuacji jeden na jeden

79’ Pać dostaje piłkę na 12. metrze, ma przed sobą tylko bramkarza, może zrobić wszystko, ale strzela prosto w niego, dobitka Łukaszewskiego odbija się od jednego z naszych zawodników i opuszcza boisko

82’ wrzutka z rzutu wolnego, niepokryty zawodnik miejscowych główkuje z 5m i ratuje nas refleks Sumińskiego, który paruje piłkę na poprzeczkę

85’ 1:1, dośrodkowanie z lewej strony na długi słupek, Sumera wyprzedza naszych obrońców i pakuje piłkę głową z 2m do siatki

90’ 2:1, Karpiński, naciskany przez Sumerę przed polem karnym, zamiast wybić od razu na aut asekuruje piłkę chcąc, aby Sumiński ją złapał, 16-letniemu napastnikowi gości udaje się w ostatniej chwili wyłuskać piłkę i umieścić po chwili z bliska w pustej bramce

Kilkadziesiąt sekund po zakończeniu spotkania, za dyskusję z sędzią, Buczek otrzymuje czerwoną kartkę...