GLKS Dłutów
Brak zawodników

Seball

05.05.2015

4’ niepewna interwencja Sumińskiego po strzale z 18m, po którym nasz bramkarz wybija piłkę przed siebie

6’ strzał z 22m Musiałowskiego, z którym bramkarz nie miał większych problemów

22’ 1:0, indywidualna akcja Relicha, który wbiega w szesnastkę i sprytnym strzałem z boku pola karnego umieszcza piłkę w siatce

26’ lekki strzał Konopskiego z rzutu wolnego z 22m prosto w bramkarza

31’ 2:0, Konopski podaje przed pole karne do Wijasa, ten dostrzega nieobstawionego Arkuszewskiego, który spokojnie przymierza z 10m i piłka wpada obok bezradnego bramkarza do bramki

39’ 3:0, popisowa akcja Konopskiego zakończona wyłożeniem piłki „Arkuszowi”, któremu wystarczyło tylko przyłożyć nogę by skierować piłkę z 4m do siatki

44’ płaski strzał zawodnika Dłutowa z 18m nie sprawia żadnych trudności Sumińskiemu

45’ 4:0, Konopski zauważa nieobstawionego na lewym skrzydle Fraszka, który wpada w pole karne i w sytuacji jeden na jeden zakłada „siatę” golkiperowi przyjezdnych

50’ 5:0, Hołub wykorzystuje podanie Wijasa i nie myląc się w sytuacji sam na sam z bramkarzem

62’ piłka po strzale Fraszka z 5m z boku pola karnego przelatuje niedaleko słupka

74’ zawodnik gości fauluje bez pardonu Olkiewicza, za co otrzymuje drugą żółtą kartkę i opuszcza boisko

79’ strzał pod poprzeczkę Łabuzy, wyłapany jednak przez bramkarza

79’ po chwili Łabuza znalazł się przed bramkarzem i strzelił w słupek

83’ piłkarz Dłutowa strzela z 5m nad poprzeczką

89’ strzał Relicha z 16m tuż obok słupka