Start Łódź
Paweł Zawadzki Trener

Seball

06.05.2015

10’ Fraszek wbiega między obrońcami w pole karne i strzela wprost w bramkarza

19’ strzał Hołuba z kliku metrów zostaje zablokowany, piłka trafia do Arkuszewskiego, który strzela bardzo lekko

29’ boisko opuszcza kontuzjowany Olejnik, który ucierpiał w starciu pod bramką gospodarzy

40’ Konopski przegrywa pojedynek jeden na jeden z bramkarzem

45’ po jednej z interwencji dochodzi do spięcia między naszym bramkarzem a napastnikiem Rosanowa, nomen omen byłym zawodnikiem Startu Bartkiem Przybyłowskim, szarpiących się zawodników rozdzielają koledzy z drużyn, ci z Rosanowa chcą jednak za wszelką cenę „ukarać” Bielichowskiego, najaktywniejszy z nich dostaje czerwoną kartkę, po czerwieni otrzymują także Bielichowski i Przybyłowski, zamieszanie z udziałem także ławek rezerwowych trwa 6 minut, z boiska wylatuje jeszcze jeden gracz miejscowych za niecenzuralne słowa

50’ strzał Musiałowskiego z ponad 25m nie sprawia żadnych kłopotów bramkarzowi

59’ strzał Konopskiego z 20m w sam środek bramki

61’ sędzia nie uznaje bramki dla Startu i niesłusznie odgwizduje spalonego, nie zauważając, że podającym był zawodnik Rosanowa..

68’ 0:1, nareszcie wykorzystujemy przewagę dwóch zawodników, Pać wbiega z prawej strony w pole karne, podaje do Łabuzy, ten biegnie z piłką wzdłuż 13. metra, mija jednego z zawodników i silnym strzałem pokonuje golkipera miejscowych

72’ lekki strzał Konopskiego z 15m tuż obok słupka

77’ Konopski wychodzi przed bramkarza i strzela prosto w niego

89’ Sumiński broni silny strzał z boku pola karnego

90’ indywidualna akcja Świątkowskiego, który wchodzi w pole karne, ale wywalcza tylko rzut rożny

90+2’ Fraszek sam na sam z bramkarzem, mija go, kieruje piłkę do pustej bramki, którą jednak wybija z linii bramkowej na rzut rożny obrońca gospodarzy