PTC Pabianice Gospodarze

Paweł Zawadzki Trener

Seball

08.05.2015

Prowadzenie gospodarzom dał Kacprzyk, który pokonał Sumińskiego bardzo lekkim strzałem przy słupku. Wyrównaliśmy po strzale z 14m Wijasa, do którego trafiła piłka po zamieszaniu po rzucie rożnym. 4 minuty później wyszliśmy na prowadzenie dzięki Łukaszewskiemu, po którego strzale z 10m piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. Niedługo potem PTC wyrównało po rzucie rożnym. W 60min. znów prowadziliśmy po uderzeniu Arkuszewskiego, który wykorzystał podanie Konopskiego. Kwadrans później Arkuszewski podwyższył prowadzenie po akcji bokiem boiska i wykorzystaniu sytuacji sam na sam z bramkarzem. Gospodarzy stać było tylko na kontaktowego gola autorstwa Felczaka, który lekkim strzałem przy słupku zaskoczył Sumińskiego. PTC kończyło mecz w dziesiątkę, gdyż za dwie żółte kartki plac gry musiał opuścić Kacprzyk.