Start Łódź
Paweł Zawadzki Trener

Seball

08.05.2015

1’ 1:0, przejęcie piłki na lewym skrzydle, dośrodkowanie do niepilnowanego Arkuszewskiego, który mając przed sobą na 5. metrze tylko bramkarza wyprowadza Start w 40. sekundzie na prowadzenie!

6’ kontra, Arkuszewski wychodzi przed bramkarza, ale ten wyłuskuje mu piłkę z pod nóg

9’ 1:1, akcja lewą stroną, wejście w pole karne, Bielichowski broni, ale jest już bezradny wobec dobitki z 11m

12’ Łukaszewski znalazłby się w idealnej sytuacji, ale odskoczyła mu piłka

18’ zawodnik Startu wybija piłkę z linii bramkowej

38’ po przechwycie Łabuza strzela z 10m w bramkarza

40’ dobra akcja gości, podanie z lewej i sytuację ratuje Wijas, który wybija piłkę z pustej bramki

41’ Buczek główkuje po rzucie rożnym i obrońca wybija piłkę z linii bramkowej

46’ 1:2, Górnik obejmuje prowadzenie strzałem z pola karnego

57’ strzał w poprzeczkę z lewego skrzydła zawodnika przyjezdnych

74’ 1:3, akcja środkiem boiska, prostopadłe podanie i piłkarz gości wykorzystuje sytuację sam na sam

80’ 2:3, akcja środkiem boiska, podanie do Arkuszewskiego, który silnym strzałem z 7m z lewej strony pola karnego po rękawicach bramkarza umieszcza piłkę w siatce