Start Łódź
Start Łódź

Seball

09.05.2015

PO KILKUNASTU DNIACH ŁZPN ZWERYFIKOWAŁ WYNIK MECZU (4:2) NA WALKOWER DLA STARTU. POWODEM BYŁ ZBYT DŁUGI WYSTĘP JEDNEGO Z ZAWODNIKÓW KUTNA, KTÓRY WCZEŚNIEJ ZAGRAŁ W PIERWSZEJ DRUŻYNIE.

Bielichowski - Stuchała, Buczek, Musiałowski, Przybysz - Pać, Hołub (64,Mielczarek),Wijas,Lechowski (73,Krysiak) - Łabuza, Arkuszewski

8’ zawodnik Kutna w dobrej sytuacji strzela z 12m obok słupka

9’ niegroźny strzał zawodnika miejscowych z 16m

9’ po podaniu Hołuba Lechowski znalazł się na czystej pozycji, ale strzelił z boku pola karnego prosto w bramkarza

12’ soczyste uderzenie z wolnego z 30m nie bez trudu obronione przez Bielichowskiego

25’ lekki strzał piłkarza MKS-u z 18m

26’ 1:0, po dośrodkowaniu z lewej strony zawodnik z Kutna uprzedza Bielichowskiego i z najbliższej odległości umieszcza piłkę w siatce

28’ 2:0, po zagraniu ręką Buczka sędzia dyktuje jedenastkę, która zostaje pewnie wykorzystana

30’ silny strzał z boku pola karnego niepewnie obroniony przez naszego bramkarza

33’ 3:0, indywidualna akcja pomocnika miejscowych zakończona pięknym, technicznym uderzeniem z 17m w okienko naszej bramki

34’ po zgraniu piłki przez Pacia Łabuza próbuje z bliska pokonać bramkarza MKS-u, ale ten nie daje się zaskoczyć

38’ Arkuszewski otrzymuje piłkę od Hołuba i mimo asysty obrońców oddaje strzał z 6m, który dzięki refleksowi bramkarza przynosi nam tylko rzut rożny

39’ strzał zawodnika gospodarzy z 18m w środek bramki

45’ 4:0, po wrzutce z rzutu rożnego piłka odbija się od Buczka i trafia do ustawionego na 6. metrze Kutnianina, który natychmiastowym uderzeniem pokonuje Bielichowskiego

57’ Hołub podaje na wolne pole do Łabuzy, który strzela z boku pola karnego obok słupka

66’ 4:1, płaskie podanie Arkuszewskiego z boku pola karnego, z piłką mija się Lechowski, ale na miejscu jest nieobstawiony Łabuza, który silnym strzałem z 3m nie daje szans bramkarzowi

72’ 4:2, Wijas zagrywa górną piłkę za plecy obrońców do Arkuszewskiego, który nie daje się im dogonić i w sytuacji sam na sam posyła piłkę obok bramkarza, ta odbija się od słupka i wpada do bramki

91’ Bielichowski broni silne uderzenie z 20m

91’ Musiałowski szybko wykonuje rzut wolny podając do Arkuszewskiego, który strzela z boku pola karnego w bramkarza