roster.substituted.change 80'

Dariusz Giemza Trener

Daniel Bernatowski

25.05.2015

W sobotę, 9 maja na stadionie przy ul. Żeromskiego rozegrany został mecz o Mistrzostwo II Ligi Wojewódzkiej Juniorów pomiędzy zajmującym wtedy 2 miejsce Huraganem Morąg, a jeszcze wtedy zasiadającą na pozycji lidera Polonią Pasłęk. Mecz sędziował znany i niecieszący się zbyt dobrą opinią w Morągu , pochodzący z Pasłęka Mirosław Lewczuk. Mecz rozpoczął się przy pięknej pogodzie z lekką przewagą gości w I kwadransie. Już w pierwszej akcji tego spotkania zdarzyła się bolesna sytuacja, bo 2' rękę złamał jeden z graczy Polonii Maciej Daniecki. W jego miejsce wszedł Arkadiusz Purzycki. Drużyna Polonii gościła dość długo na połowie Huraganu, lecz nie zbyt często w polu karnym . Jeden ze świetnie rozegranych kontrataków w 14' zakończył się wstrzeleniem piłki w pole karne z której Damian Krajewski zdobył gola otwierającego wynik tego spotkania. Po bramce gospodarze ruszyli ''z kopyta'' , bardzo często gościli oni w polu karnym, lecz nie przynosiło to większych skutków niż uderzenia w poprzeczkę i w słupki. W 30' gapiostwo drużyny gospodarzy wykorzystali goście wykonując szybko rzut z autu , przy czym bramkę zdobył Piotr Wlizło . Pod sam koniec pierwszych 45 min pogoda się popsuła i zaczął padać rzęsisty deszcz. I połowa zakończyła się rezultatem 1-1. Na II-ie 45 minut drużyna Huraganu wyszła bardzo skoncentrowana co udowodniła już w 49' zdobywając bramkę , która dawała prowadzenie . Strzelcem bramki został Daniel Giemza. Huragan cały czas nie schodził z tonu i w efekcie zdobył 3 bramkę w tym meczu , a jej strzelcem był Paweł Mucharzewski. W tej samej minucie boisko opuścił Mateusz Szymczyk . W jego miejsce na murawie zobaczyliśmy Tomasza Jakonisa. W 63' żółtą kartkę otrzymuje Paweł Mucharzewski i ten sam zawodnik opuszcza 7 min później boisko z powodu kontuzji barku. W jego miejsce na placu gry pojawił sie Kacper Grabowski. W 71' po pięknym prostopadłym podaniu Tomek Jakonis wychodzi sam na sam z bramkarzem rywali i nie myli się dając 3 bramkową przewagę dla gospodarzy. W 80' na placu zobaczyliśmy najmłodszego zawodnika w dzisiejszym meczu, a zarazem najniższego Kacpra Brzozowskiego, który zmienił Damiana Krajewskiego. 1 minutę po wejściu Kacpra 5 bramkę dla zespołu z Morąga strzelił kapitan drużyny Tomasz Segin. Huragan dociągnął wynik tego spotkania do końca , lecz także w tym spotkaniu nie obeszło się bez żółtej kartki Tomasza Piaseckiego .