Paweł Gasik Trener
Michal Farkaš Trener

Z.K.

22.08.2015

3' Kania strzela w kierunku bramki gości

4' odbiór piłki w środkowej strefie boiska zawodników Piasta, akcja zakończona strzałem Kotiego obok bramki

13' Fojcik strzela z dystansu

14' tym razem zawodnik Zagłębia strzela obkok bramki Piasta

17' strata piłki przez zawodnika Piasta w środkowej strefie boiska, kontra zakończona strzałem z dużej odległości, piłka ląduje w bramce Piasta 0-1 !

21' Wiciu podaje do Apsika, który między dwoma zawodnikami przedziera się w pole karne, gdzie ogrywa bramkarza i z ostrego kąta posyła piłke do bramki gości 1-1

22' po ostrym faulu Kapi zostaje upomniany przez sędziego żółtą kartką

24' nieskuteczna kontra zawodników Piasta

25' tym razem akcja Piasta zakończona rzutem rożnym

26' Apsik decyduje się na oddanie strzału, który broni bramkarz gości

30' tym razem w ogromnym zamieszaniu Szachu dwukrotnie broni zespół przed utratą bramki

31' kolejny strzał Zagłębia broni Szachu

34' błąd obrońcy Piasta kończy się zdobyciem bramki przez drużynę Zagłębia 1-2

35' kolejna akcja Zagłębia zakończonczona strzałem, i tym razem broni Szachu,

40+2' błąd obrony Piasta zkończony niecelnym strałem

koniec pierwszej połowy 1-2

43' podobnie jak w pierwszej połowie Kania strzela obok bramki gości

45' rzut wolny dla drużyny Piasta(ok.30m), wykonuje Kania.Piłka przelatuje tuż nad poprzeczką.

47' rzut wolny dla Piasta.Wykonuje Apsik.wrzuca w pole karne, gdzie Oskar odgrywa piłkę do Kotiego, a ten posyła ją do bramki Zagłębia 2-2

52' wrzutka Apsika w pole karne, tu wyskakuje do niej wysoko Koti i głowa kieruje piłkę do bramki Zagłębia 3-2

53' strzał Zagłębia broni Szachu-rzut rożny

57' strzał zawodnika Piast z dystansu-obok bramki Zagłębia

60' Kania podaje do Kotiego, który strzela kolejna bramkę dla Piasta 4-2

70' kontra zespołu Piasta zakończona strzałem Kotiego obok bramki Zagłębia

73' tym razem zespół Zagłębia atakuje naszą bramkę, akcja kończy się autem

78' mocny strzał zawodnika Zagłębia w światło bramki, piłka trafia w rękę naszego zawodnika. Sędzia odgwizduje przewinienie.Czerwona kartka dla Grzesika i rzut karny. 4-3

sędzia zaskakuje wszystkich przedłużając spotkanie aż o 6 minut !

82' strzał z rzutu wolnego broni Szachu

84' akcja Piasta, Zwierzu wzdłuż bramki podaje do Bartka, który kieruje piłkę do bramki Zagłębia 5-3 !

85' jeszcze w końcówce meczu Winiarczyk dostaje żółta kartkę za faul.