Anna Król

29.08.2015

Dzięki UKS STASZKÓWKA JELNA

UKS 3 STASZKÓWKA JELNA - OLIMPIA OSIECZANY

Pierwsze 20 minut spotkania to niespodziewanie dominacja młodych piłkarek z klubu UKS 3 Staszkówka Jelna. Niestety pomimo dwóch klarownych okazji do zdobycia bramki wynik meczu wciąż był bezbramkowy. Ostatnie 15 minut pierwszej części meczu to prawdziwy koszmar dla "Trójki". Doświadczone piłkarki z Osieczan wykorzystały wszystkie błędy gospodyń i po bramkach Galas, Zięby i Węgrzyn Olimpia prowadziła do przerwy 3-0. Tuż po zmianie stron czwartego gola dla przyjezdnych zdobyła Luberda i było po meczu ! Już do końca spotkania nie padł żaden gol pomimo okazji z jednej jak i drugiej strony. Zespół Olimpii Osieczany zasłużenie zainkasował 3 punkty, natomiast piłkarki ze Staszkówki Jelnej zasłużyły na wielkie brawa za ambicje zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka sędziego.