Roman Kostrzewa Kierownik drużyny
Kazimierz Buda Drugi trener

Roman Kostrzewa

13.09.2015

W niedzielę 13.09.2015 okazało się ,że wcale nie mamy patentu na wygrywanie w tej grupie.Jakby można wygrać mecz poprzez posiadanie piłki byśmy wygrali dwu-cyfrowo. Tak, mecz skończył się remisem 3:3. Do przerwy nie było wątpliwości jaka drużyna jest lepsza. Prowadziliśmy 2:0. Dodatkowo zaraz po przerwie Farba dołożył trzecią bramkę i wydawało się, że jest już pozamiatane. Niestety sędzia w krótkim odstępie czasy podyktował dla Delty dwa rzuty karne i mecz stał się bardzo nerwowy. W tym momencie na placu gry był już nasz drugi garnitur i trudno mu było dotrzymać kroku zawodnikom Delty. Na szczęście mecz w chwili gdy był remis 3:3 zakończył się i to co niemożliwe okazało się możliwe - straciliśmy pierwsze punkty w rundzie ale nadal jesteśmy niepokonani.. Jeszcze po meczu mimo wszystko humory polepszyła nam wiadomość, że Rakovia przegrała z Realem. Mamy więc mimo nie najlepszego wyniku nadal pozycję lidera grupy. Za tydzień na znanym nam boisku w Ursusie potrzebujemy zwycięstwa nad gospodarzami.