Olimpia Osieczany Gospodarze

Anna Bujas-dawiec Kierownik drużyny

Anna Król

21.08.2015

W dniu wczorajszym na Stadionie klubu LKS Wrzosy Osieczany odbył się mecz pierwszej rundy Pucharu Polski. Do Osieczan przyjechała drużyna Piasta Wołowice.
W pierwszych minutach spotkania przeważała drużyna z Osieczan. W 8.min z 12 metra uderzała Zięba lecz piłka trafiła prosto w ręce bramkarki Gości. Od 15. min to drużyna przyjezdnych narzuciła swój styl gry i stworzyła sobie kilka sytuacji do ulokowania piłki w bramce, jednak tak się nie stało.
W 40min po zagraniu piłki ręką w polu karnym Arbiter spotkania podyktował rzut karny dla gospodyń. Piłkę na 11 metrze ustawiła Gabriela Janicka.
Futbolówka trafiła w słupek, przetoczyła się po linii bramkowej iii… nie wpadła do bramki.
Do przerwy wynik 0:0.

Pierwsze minuty drugiej połowy to głównie walka w środku pola.
W 60.min zamieszanie w polu karnym wykorzystała Patrycja Gruchacz, która pewnym strzałem umieściła piłkę w siatce.
W 65.min spotkania sam na sam z bramkarką Olimpii stanęła Kapitanka Piasta, jednak nie zdołała pokonać golkiperki gospodyń.
Ostatnie 25 minut meczu, to przewaga drużyny z Osieczan, ciągłe ataki na bramkę przyjezdnych, nie zmieniły wyniku spotkania.
Mecz zakończył się rezultatem 1:0