Znicz Pruszków Gospodarze
Bór Regut Goście

RobCiel

26.09.2015

W jesienny poranek 26.09.2015 nasza drużyna podejmowała na własnym boisku zespół Bór Regut.
Po ostatnim wygranym meczu przez Gości z Kosą Konstancin, nie do końca wiadomo było czego można się spodziewać po tej drużynie.
Jednak już w pierwszych minutach widać było wyraźną przewagę Znicza Pruszków. W 5 minucie po strzale Dawida Andrzejczaka piłka odbiła się od słupka i do bramki skierował ją Szymon Cieloch. Kilka minut później Dawid Andrzejczak podjął kolejną próbę.Tym razem po rzucie rożnym, strzałem z daleka pokonał bramkarza Gości.
W drugiej kwarcie padła tylko jedna bramka, zdobył ją Damian Soszyński (asysta Kazimierz Maciesowicz).
Trzecia część spotkania obfitowała w gole. Najpierw Szymon Cieloch dobił piłkę, którą bramkarz "wypluł" z rąk. Kilka minut później, po błędzie obrony, drużyna Gości zdobyła bramkę (jak później się okazało honorową). Znicz grał nadal ofensywnie. Minutę po stracie bramki Szymon Cieloch ponownie pokonał bramkarza Gości (asysta Damian Soszyński). Potem zrobił to Kazimierz Maciesowicz (asysta Dawid Andrzejczak), a minutę po Kaziku gola strzelił ponownie Damian Soszyński.
Ostatnia kwarta wyglądała podobnie do poprzednich. W tej części trzeciego gola w spotkaniu zdobył Damian Soszyński (po strzale Franciszka Bożyka piłka odbiła się od poprzeczki). Wynik spotkania, precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego ustalił Szymon Cieloch.
Mecz zakończył się wynikiem 9:1 (2:0, 1:0, 4:1, 2:0)

Gratulujemy kolejnej wygranej i trzymamy kciuki za następne spotkania.