Michał Gancarz Trener
Stanisław Gomółka Kierownik drużyny

gmichal88

14.09.2015

W drugim spotkaniu B klasy gorlickiej nasz zespół pokonał na wyjeździe LKS Bystrą aż 7:1. Spotkanie nie cały czas układało się po Naszej myśli. W 17 minucie meczu po wrzutce z prawej strony Śmigacza celnie głową piłkę skierował do siatki po "krótkim" słupku Kozioł. Nie była to jego ostatnia bramka w tym spotkaniu. Kilka minut później gospodarze mieli rzut wolny z boku boiska. Celne dośrodkowanie na bramkę przyniosło Naszemu przeciwnikowi wyrównanie. Utrzymywaliśmy przewagę w posiadaniu piłki oraz sytuacjach bramkowych lecz dopiero w 45 minucie strzał oddał jeden z Naszych zawodników. Piłka odbiła się od obrońcy i trafiła pod nogi Michalca, który spokojnie posłał piłkę na dalszy słupek. Do przerwy prowadzenie. Zaraz na początku drugiej połowy znów Kozioł strzelił bramkę z głowy po dośrodkowaniu tym razem Rewisia. Kilka minut później sytuacja się powtórzyła. Rewiś dośrodkował prosto na głowę Kozioła, który trzeci raz pokonał bramkarza z głowy. Akcji bramkowych z czasem mieliśmy coraz więcej. Grajewski po odebraniu piłki obrońcy delikatnie przelobował bramkarza gospodarzy i mamy 5:1. Na szóste trafienie nie czekaliśmy długo. Znowu po akcji skrzydłem piłka trafiła w środek pola bramkowego i tam odbiła się od obrońców i trafiła pod nogi Grajewskiego, który celnie uderzył. Ostatnią bramkę strzelił nie kto inny jak Kozioł. Zwieńczył on swój wspaniały występ klasycznym hattrickiem. Tym razem uderzenie było z nogi, mocno w dalszy słupek bramki. Gratulujemy Naszym zawodnikom!!!

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY KIBICOM, KTÓRZY W LICZNEJ OBSADZIE POJAWILI SIĘ NA MECZU I GŁOŚNYM DOPINGIEM POMAGALI SWOJEJ DRUŻYNIE!