Łukasz Józefowski Trener
Mieczysław Bieszczad Opieka medyczna

Adrian Czernicki

01.10.2015

UKS SOKÓŁ 1922 Kaszczor przegrał mecz wyjazdowy w Poniecu z tamtejszym Piastem Poniec/Ludwinowo 2:1 (1:1) w ramach VIII kolejki o mistrzostwo kl.Okręgowej..

Mecz był bardzo wyrównany lecz to UKS w 27' spotkania wyszedł na prowadzenie... Dobre wznowienie gry z rzutu z autu wykonał Jerzy Chudzicki, który rzucił piłkę na głowę Józefowskiego a ten przedłużył piłkę do Jarosława Nadolnego. Nasz pomocnik nie miał problemu umieszczenia piłki głową w siatce gospodarzy i Sokół cieszył się z prowadzenia w tym spotkaniu. Miejscowi odpowiedzieli golem w 43' po dobrej kontrze prawą flanką. Gola strzela Hubert Krajka.

Drugie 45' rozpoczęło się podobnie do pierwszej odsłony. Obydwie drużyny stwarzały sobie sytuacje lecz żadna z nich nie była klarowna do zdobycia gola, który dałby prowadzenie w tym meczu... Z minuty na minutę optyczną przewagę zdobywał Piast lecz Kaszczor stwarzał sobie przy tym dobre kontr. Niestety bramkarz Ludwinowa miał w tym dniu dzień konia- bronił jak natchniony pomimo dobrych akcji między innymi autorstwa Łukasza Józefowskiego. W 81' sędzia spotkania dyktuję rzut wolny z okolic 30 m. Wydawałoby się że piłka wrzucona w pole karne naszego zespołu jest łatwa do wybicia przez nasz blik defensywny lecz piłka swobodnie odbija się w polu karym po czym wpada bezpośrednio po strzale z rzutu wolnego do bramki przyjezdnych (bramka Miłosz Urbański)...

Sokół nie dał rady chociażby strzelić gola dającego nam 1 pkt i całą pulę zdobywa ekipa Piast Poniec/Ludwinowo...