Lzs Raszowa
Ryszard Kasperski Trener

REDAKCJA

07.09.2015

Od godz 16:30 w tym artykule prezentowaliśmy relacje live z meczu wyjazdowego seniorów Unii z Lzs Raszowa.

Na miejsce udała się nasza mobilna sekcja,która na biężąco przekazywała informację z meczu.

Jak ważny to dla nas mecz chyba nikomu nie trzeba przypominać,po dwóch wygranych Unia ma komplet punktów,a dzisiejsze zadanie ma zwerfikować jak mocnym zespołem jesteśmy w tym sezonie.

* 16:15 Nasza ekipa jest już na miejscu w Raszowej - deszczowa aura przywitała nas,ale mamy nadzieję,że to nie przeszkodzi Unii w zgarnięciu 3 pkt..są również kibice w grupie ok 15 osób!

* 16:20 Piłkarze Unii już na murawie,pierwsza rozgrzewka,taktyka trenera i za kilkanaście minut sędzia rozpocznie ważne dla nas spotkanie!

* 16:25 15 zawodników łącznie wybiegło na murawę w Raszowej

* 16:28 Wszystko wskazuje na to,że w strugach deszczu,będzie się toczył ten mecz.

* 16:34 Sędzia Robert Wiechowski rozpoczyna zawody

* 16:36 Fatanie rozpoczynamy ten mecz..pierwsza akcja gospodarzy i odrazu Gooll!! przegrywamy już od pierwszej minuty 0-1! Ależ koszmarne zachowanie naszych zawodników we wlasnym polu karnym!

*16:38 Nie tak wyobrażał sobie początek tego spotkania nasz zespół,tracimy bardzo głupiego gola w 1 min i trzeba jak najszybciej się pozbierać!!

*16:42 Unia stara się utrzymywać przy piłce i od linii obrony rozpoczynać akcje,ale miejscowi za wszelką cenę chca utrudniać nam grę!

* 16:55 Mecz wyrównany,ale z przewagą naszej drużyny - mieliśmy okazję ze stałych fragmentów gry,ale nie zdołaliśmy tego wykorzystać.

* 16:57 Gospodarze odpowiadają na każdy atak Unii,ale żadna z drużyn nie stworzyła jeszcze klarownych sytuacji poza tą w której straciliśmy gola.

* 16:58 Ależ sytuacje mieli miejscowi - jeden z graczy Raszowej wyszedł na pozycję sam na sam z Waldkiem Czernerm,ale na posterunku,był nasz bramkarz,który popisał się świetną interwencją - BRAWO WALDO!

*17:03 Gospodarze z Raszowej coraz częściej i śmielej podchodzą pod naszą bramkę co momentami wygląda bardzo groźnie i jeśli nadal będziemy tak grać to możemy stracić kolejne gole!!

* 17: 06 W dogodnej sytuacji Tomas Macoch,ale niestety piłka przeleciała obok bramki Raszowej!

* 17:16 Roman Frończyński minął się z piłką,ale gdyby czystą w nią trafił wynik uległby zmianie!

* 17:23 sędzia kończy pierwszą połowę,dość wyrównaną,ale schodzimy na przerwę z wynikiem 1-0 dla miejscowych.

*17:37 rozpoczęła się druga połowa tego meczu - w naszym składzie zmiany: w miejsce Łukasza Troszki pojawił się Mariusz Kupka.

*Mocne reprymendy trenera Ryszarda Kasperskiego musiały zadziałać na naszych graczy - W 51 min Patryk Moj minał kilku graczy rywala i wreszcie pokonał bramkarza Raszowej 1-1! i UNIA WRACA DO GRY! OBY TAK DALEJ!!

* Niestety gospodarze szybko odpowiadają...znowu błedy w linii obronnej i strata piłki spowodowała,że Raszowa zdobyła drugiego gola - musimy odrabiać straty 2-1!

* 17:57 Gospodarze wiedzą co robią i nie dopuszczają naszej drużny do swojej bramki...Unia natomiast szuka sposobu na rywali,ale nie potrafimy skonstruować dogodnej akcji!

* 17:59 Bardzo ładn akcja naszej drużyny,Jarek Stelmach oddał strzał w światło bramki,ale pilka nie wpadła do siatki - szkoda!!

* 18:05 Niestety nie wykorzystaliśmy swoich sytuacji i to się dla nas źle skończyło - Raszowa wyszła ze składną akcją i niestety po niefrasobliwej grze naszych piłkarzy tracimy gola na 3-1!

* 18:13 Stracony gol podziałał na nas bardzo źle..graliśmy bez przekonania w to,że możemy osiągnąć w tym meczu korzystny rezultat.Gospodarze wykorzystali swoje okazję,a My chyba zapomnieliśmy jak należy trafiać do siatki rywali

*18:22 Jeszcze jedna akcja rywali,ale znowu dobrze w bramce spisał się Waldek Czerner

*18:27 Sędzia kończy mecz w którym komplet punktów zgarnia Lzs Raszowa - co nam pozostaje? pewnie niesmak i to,że zagraliśmy dzisiaj nie tak jak sobie to wyobrażaliśmy.

Dwa mecze po których cieszyliśmy się z kompletu punktów,a dziś przyszedł czas na to,aby pogodzić się z porażką i stracić pierwsze ligowe punkty w tym sezonie!

Za tydzień czeka nas kolejne trudne zadanie,bo na własnym boisku podejmować będziemy Inter Mechnicę!

Dziękuje również prezesowi Ryszardowi Szewiorowi za przekazywanie na bieżąco informacji z meczu,stąd też mogliśmy przedstawić Wam relacje live!

RASZOWA 3-1 UNIA!