Zbigniew Kopeć Trener
Krzysztof Sterniuk Kierownik drużyny

aferek

26.08.2015

Mecz bardzo podobny do tego, który był w Wojnowicach. Tam wynik był bardzo niesprawiedliwy, ale nasza drużyna nie zmieniła stylu i nie załamała się. Dzisiaj pokazaliśmy, że tamten wynik był przypadkiem.

Mecz od pierwszych minut był bardzo agresywny i obie drużyny chciały zdobyć 3 punkty. W 19 minucie wrzutkę na skraj pola karnego otrzymał zawodnik z Borowa i przepięknym strzałem z głowy pokonał naszego bramkarza. Bramki nie powstydziła, by się żadna z drużyn Ligi Mistrzów. Bramkarz oczywiście bez szans. Dodajmy, że Kamil Żygadło (bramkarz) rozegrał bardzo dobre spotkanie. W kolejnych minutach dominowała już nasza drużyna w każdym aspekcie. Dobrze broniący bramkarz Borowa nie pozwolił na zdobycie bramki przed przerwą. Około 35 minuty nie został podyktowany rzut karny za ewidentny faul na Damianie Sokołowskim.

Po przerwie nasza drużyna wierzyła, że uda się wygrać to spotkanie. W 58 minucie mamy bramkę na 1:1 ! Szymon Kurzątkowski znajduję się w polu karnym dogrywa piłkę do Patryka Skowrońskiego, a ten bez najmniejszych problemów kieruję ją do pustej bramki. Nasza drużyna stara się strzelić drugą bramkę, ale musieliśmy poczekać aż do 85 minuty. Wtedy młody zawodnik naszego zespołu Mateusz Dul w sytuacji sam na sam mija bramkarza, a ten nogą nie trafia w piłkę tylko w nogi naszego pomocnika. Czerwona kartka dla bramkarza Lidera Borów, była formalnością. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Damian Sokołowski wykorzystuję jedenastkę nie bez problemów. W 88 minucie wychodzący na pozycję 1 na 1 z bramkarzem napastnik Patryk Skowroński jest ewidentnie trzymany za koszulkę, a gwizdek sędziego milczy. Po akcji Patryk otrzymuję kartkę za symulowanie. Panie sędzio drugi błąd i to bardzo mogący wpłynąć na wynik spotkania. ''Kanar'' (czytaj Patryk Skowroński) ani nie myślał schodzić do szatni z jedną bramką i w 90 minucie wykorzystuję prostopadłe podanie Łukasza Bekieszczuka ustalając wynik spotkania na 3:1.

========================================================================================

2.Kolejka Okręgowej Ligii Juniorów Starszych

Skład :Żygadło- Broniszewski, Baran (c), Klepuszewski, Bugajewski, Bekieszczuk, Kurzątkowski, Sokołowski, Dul, Skrzyniarz(75' Żak), Skowroński

Bramka dla STK GKS Kobierzyce :Patryk Skowroński (58 i 90 minuta) Damian Sokołowski (85 minuta rzut karny)

Kobierzyce 26.08.2015 r. godzina 11:00

Trener : Zbigniew Kopeć

Kierownik : Krzysztof Sternik