Zbigniew Kopeć Trener
Krzysztof Sterniuk Kierownik drużyny

aferek

28.09.2015

Lekcję futbolu od drużyny ze Żmigrodu otrzymali juniorzy starsi STK GKS Kobierzyce. Gra bardzo wyrównana do pierwszej kontrowersyjnej bramki.

Nasza drużyna grała jak równy z równym na stadionie w Żmigrodzie. W 34 minucie został podyktowany bardzo kontrowersyjnyrzut karny. Piłką został przed naszym polem karnym nabity zawodnik Piasta po uderzeniu piłki przewrócił się chyba z głodu, a sędzia ku naszemu zdziwieniu odgwizduję jedenastkę, która z problemami zamieniają na bramkę zawodnicy Piasta. Nasza drużyna chciała szybko wyrównać i straciliśmy przed przerwą jeszcze jedną bramkę.

Po przerwie rzuciliśmy się na rywali a oni jak to się w piłkarskim żargonie mówi : '' Wypunktowali nas''. Marnując kilka dogodnych sytuacji nasza drużyna ulega bardzo niesprawiedliwie w Żmigrodzie 5:0.