Zbigniew Kopeć Trener
Krzysztof Sterniuk Kierownik drużyny

aferek

07.10.2015

Mocna ekipa Polaru Wrocław (spadkowicz z Dolnośląskiej Ligii Juniorów) z Kobierzyc wyjeżdża bez punktów. Nasza drużyna miała dużegopecha jeżeli chodzi o wykorzystywanie okazji podbramkowych.

Od pierwszych minut nasza drużyna prowadziła grę. Pierwszą sytuację na strzelenie bramki miał Wiktor Baran w 12 minucie, ale po strzale z linii 16 metra piłka zatrzymuję się na spojeniu słupka z poprzeczką. W 17 minucie zawodnik Polaru Wrocław w polu karnym zagrywa ręką. Do piłki ustawionej na 11 metrze podchodzi Wiktor Baran strzela w lewy róg bramkarza, a ten broni to uderzenie. Niestety mamy dalej 0:0. W 32 minucie przebojową akcję robi Jakub Skrzyniarz, który do samego końca walczy o piłkę podaję do pustej bramki Kacprowi Kędzierskiemu a ten wślizgiem strzela bramkę dającą nam prowadzenie. Długo z prowadzenia nie cieszyła się nasza drużyna, bo 2 minuty później zawodnik Polaru zdobył z 25 metrów bramkę życia, bramkarz bez szans. Do przerwy utrzymał się wynik remisowy.

Druga połowa była praktycznie taka sama jak pierwsza. Nasza drużyna prowadzi grę, dużo strzałów Patryka Skowrońskiego i Cypriana Wiśniewskiego broni bramkarz przyjezdnych. W 78 minucie prostopadłą piłkę podaję Cyprian Wiśniewski, a Przemysław Bugajewski wykorzystuję sytuację strzałem po dalszymrogu. Podkreślmy, że świetne zawody w tym dniu rozegrał bardzo młody zawodnik naszego zespołu wspomniany już Cyprian. Wynikiem 2:1kończy się dzisiejsze spotkanie.

=================================================================================