KS Kutno
KS Kutno

Seball

31.10.2015

5’ 0:1, zawodnik gości wpadł z piłką w pole karne, minął Cyrana i dostrzegł wbiegającego z lewej strony Sobczaka, który spokojnie przyjął piłkę i oddał płaski strzał w długi róg, piłka odbiła się o jeden słupek, potem o drugi i wpadła do bramki

18’ 0:2, skrzydłowy Kutna radzi sobie z prawej strony boiska z Cyranem i przy linii końcowej dośrodkowuje na długi słupek gdzie nadbiegł Góralczyk, który wyprzedził Łysia i z bliska wpakował piłkę do siatki

23’ 1:2, Grzelak otrzymuje długą piłkę od Stefańskiego, w lewym narożniku pola karnego przyjęciem piłki zwodzi obrońcę i fantastycznym lobem pokonuje wybiegającego bramkarza

29’ 1:3, płaskie podanie wzdłuż pola karnego, którego nie udaje się przeciąć Cyranowi, w efekcie piłka dociera do gracza przyjezdnych, który natychmiast wykłada piłkę niepokrytemu Michalskiemu a ten precyzyjnym uderzeniem z 15m nie daje szans Sumińskiemu

33’ 1:4, po wrzutce z rożnego niepokryty na środku „szesnastki” Zagajewski strzałem głową umieszcza piłkę między słupkami naszej bramki

34’ ładny strzał Matynii z 25m, po którym piłka minimalnie przelatuje nad poprzeczką

36’ 2:4, w polu karnym zostaje sfaulowany dochodzący do piłki Grzelak, sędzia dyktuje jedenastkę, która zamienia na bramkę pewnym strzałem Frączkowski

38’ 2:5, wrzutka z głębi, przed polem karnym mija się z piłką Stefański, ta pada łupem Michalskiego, który podbiega kilka metrów i w sytuacji sam na sam pokonuje Sumińskiego

39’ silny strzał Grzelaka z 18m, ale w sam środek bramki

56’ bramkarz Kutna broni mocne uderzenie Cyrana z wolnego z 17m, do wybitej piłki dopada jeszcze Lechowski, ale strzela szczupakiem prosto w golkipera

67’ 2:6, po nieczystym strzale z woleja piłka trafia szczęśliwie na 5m do Góralczyka, który radzi sobie z Czarneckim i lokuje piłkę w siatce

68’ po błędzie obrońcy w oko w oko z bramkarzem staje Kruk, próbuje go przelobować z 16m, ale piłka przelatuje obok słupka

70’ 2:7, skrzydłowy Kutnian mija Jaworskiego, wpada z prawej strony przy linii końcowej w pole karne i przy próbie minięcia Stefańskiego przewraca się, sędzia orzeka jednak przewinienie naszego zawodnika i mamy rzut karny, pewnie wykonany przez Jakubowskiego

72’ Sumiński broni strzał przy słupku z boku pola karnego

76’ 2:8, szybka akcja 3 na 2, podanie z prawej strony pola karnego do niepokrytego Michalskiego, który strzałem z bliska między nogami Sumińskiego kompletuje hat-trick

84’ Cyran wybija piłkę zmierzającą do bramki po strzale z 4m