Stal Nysa Gospodarze

Ryszard Szewior Kierownik drużyny

REDAKCJA

13.09.2015

Pierwszy w tym sezonie mecz w Wojewódzkiej Lidze Oldbojów nasza drużyna rozegrała w Nysie.Po tym jak przed tygodniem byliśmy zmuszeni przełożyć mecz z powodu braków kadrowych,tak do Nysy pojechaliśmy w 14 bez bramkarzy,a w ich miejsce Ryszard Szewior postawił nominalnego obrońcę Pawła Szewczyka.

Z relacji,którą otrzymałem wynika,że to spotkanie powinniśmy wygrać,bo już w pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy

pięciu akcji 100% co w efekcie jak to bywa w futbolu skończyło się dla nas straconymi bramkami.

Gdybyśmy wykorzystali nadarzone okazję to z Nysy wracalibyśmy z 3 pkt i to słusznie zarobionymi,a tak pozostaje niesmak,szczególnie po tych niewykorzystanych okazjach!

Bramki dla Unii w tym meczu zdobywali: Grzegorz Szumierz 43 oraz Grzegorz Zagórski 57

Mamy nadzieję,że oldboje powrócą z wakacji i już za tydzień zgarną komplet punktów - co z pewnością tradycyjnie podnosi morale całej drużyny.

Nie mniej jednak w imieniu prezesa Ryszarda Szewiora dziękuję tym zawodnikom,którzy wczoraj pojechali na mecz do Nysy i walczyli - cóż nie udało się,ale taka jest piłka nożna - DZIĘKI CHŁOPAKI

Drużynie z Nysy dziękujemy za rozegranie mecz i grę fair play

STAL 4-2 UNIA.