1. M. Lewandowski - 2. Głowiński, 5. Słyścio, 19. M. Lewandowski, 6. Baryła - 11. Błaszczyk, 8. Gałecki, 16. Rosiak, 9. Bujalski - 4. P. Lewandowski, 10. Kurstak

Rezerwowi: 12. Światłowski (br), 13. Dresler, 8. Stokłosa, 7. Goczał, 17. Kołodziejczak, 3. Słotkiewicz

Trener: Marcin Herski

Kierownik drużyny: Kamil Jóźwiak

4'. 1 - 0 dla Andrespolii. Już w 4 minucie Andrespolia obejmuje prowadzenie po akcji i dośrodkowaniu pod bramkę gości Rafała Kuchciaka. niefortunna interwencja bramkarza gości który zbyt krótko wybija piłkę przed siebie powoduje, że dochodzi do niej Daniel Grzybowski i zdobywa pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

26'. Po zdobyciu bramki Andrespolia wycofała się na własną połowę a inicjatywę przejęli gospodarze którzy próbują grać atakiem pozycyjnym. Gospodarze upatrują swojej szansy w kontratakach i czekają na dogodną sytuację do zdobyci bramki. Jednak do tej minuty ani Andrespolia ani LKS nie stworzyły sobie czystej sytuacji po której mogłaby paść bramka.

32'. Żółta kartka dla Przemysława Wilka.

36'. Żółta kartka dla Daniela Grzybowskiego.

41'. 1 - 1  po bramce Piotra Słyścio z rzutu karnego podyktowanego za faul Marcina Lipskiego na polu karnym.

45'. Sędzia kończy pierwszą część spotkania. Andrespolia - LKS Rosanów 1 - 1.

46'. Sędzia rozpoczyna drugą część meczu. Obie drużyny wyszły na boisko bez zmian.

56'. Andrespolia atakuje. Strzał Marcina Pytlowskiego odbija się od poprzeczki a w zamieszaniu pod bramką Rosanowa dogodnej sytuacji nie wykorzystuje Paweł Leonow.

58'. Andrespolia przeprowadza pierwszą zmianę. W miejsce Marcina Pytlowskiego wchodzi Damian Kopa.

63'. Rzut karny dla Andrespolii po faulu na Damianie Kopie. Strzela Kurzawa - broni Lewndowski. Andrespolia - Rosanów nadal 1 - 1.

64'. Zmiana w drużynie gości. Za Arkadiusza Błaszczyka na boisko wchodzi Jakub Goczał.

71'. Żółta kartka dla piłkarza Rosanowa. Otrzymuje ją Stokłosa.

73'. Andrespolia próbuje atakować i ma widoczną przewagę. Jednak nie przekłada się to na wynik. Z opatrunkiem na głowie gra Witold Kurzawa po zderzeniu z zawodnikiem gości.

85'. 2 - 1. Sędzia dyktuje "jedenastkę" dla Andrespolii po faulu na Daminie Kopie. Drugą bramkę dla "zielonych" zdobywa Rafał Kuchciak.

90'. Sędzia dolicza 5 minut do czasu gry. Cały czas atakuje Rosanów.

90+3.  Żółta kartka dla Sławińskiego za faul.