KS Damnica
Paweł Gostomski Trener

Administrator

15.12.2015

Mecz rozpoczął się dla Kaszubi znakomicie. Już w 3 min. objęliśmy prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Marcin Przytuła. Minutę później po prostopadłym podaniu przez Artura Rzepińskiego piłka trafiła znów do Marcina Przytuły, który podwyższył wynik na 0-2. Jedyne zagrożenie w pierwszej połowie ze strony gospodarzy to mocno bity rzut wolny z 25 m przez zawodnika Damnicy z którym problemy miał Józef Pela. W 35 min. Jacek Dułak oddał strzał z 16 m w samo okienko jednak świetną paradą popisał się bramkarz gospodarzy. Wynik w pierwszej części gry już się nie zmienił.
Po zmianie stron zespół gości dalej przeważał. W 51 min. po podaniu przez Artura Rzepińskiego piłka trafiła do Damiana Wajsa który strzałem z 15 m zdobył kolejną bramkę. Świetna wrzutka Grzegorza Jabłońskiego w 60 min. prosto na głowę Jacka Dułaka i prowadzimy już 0-4. W 75 min chwilę wcześniej wprowadzony na boisko Wojciech Werra dostał prostopadłe podanie i w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje bramkarza KS Damnicy. Wynik Spotkania w 82 min w sytuacji sam na sam z bramkarzem ustala Marcin Przytuła, który tym samym strzela swojego pierwszego "Hat-trica" w tym sezonie.