Brak dodanych rezerwowych

Brak zawodników

Krzysztof Matysiak

10.09.2015

W dniu 09.09.2015r. wzaległym meczy I kolejki III Warszawskiej Ligi Okręgowej "Żak" UKS Lolek musiał uznać wyższość drużyny Football Talents. Nasi chłopcy po emocjonującym meczu przegrali 1:4. Początek meczu należał do drużyny Football Talents, ale to my stworzyliśmy pierwszą groźna sytuację, w której bramkarz sparował piłkę na rzut rożny. Pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 0:0. W drugiej kwarcie niestety straciliśmy dwie bramki. W tej części meczu za bardzo daliśmy się zepchnąć do defensywy, zabrakło dokładnych podań i przyjęć piłki. Kiedy drużyna przyjezdna prowadziła czterema bramkami postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Czwarta kwarta to już popis drużyny Lolka, zdominowaliśmy grę na połowie przeciwnika. Chłopcy z wielkim zacięciem ruszyli na bramkę drużyny Football Talents co w efekcie przyniosło nam zdobycie bramki. Po pięknej indywidualnej akcji lewą stroną boiska bramkę w siatce umieścił Kevin Nguyen. W ostatniej odsłonie meczu mieliśmy jeszcze kilka okazji do zdobycia bramek, ale dobrze spisywał się bramkarz drużyny gości. Całej drużynie UKS Lolek należą się ogromne brawa za zaangażowanie i walkę do ostatniego gwizdka. W bramce świetnie spisywał się Jakub Merecki, który pełnił funkcję kapitana drużyny. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli nasi najmłodsi zawodnicy z rocznika 2008; Michał Krzos, Franek Granat i zdobywca bramki Kevin Nguyen. Następny mecz rozegramy z drużyną Delta II Warszawa.