Brak dodanych rezerwowych

Brak zawodników

Krzysztof Matysiak

15.10.2015

W 8 kolejce III Warszawskiej Ligi Okręgowej "Żak" nasza drużyna mierzyła się z Deltą II Warszawa. Mecz toczył się o przysłowiowe sześć punktów ponieważ gospodarze po 7 kolejkach znajdowali się tuż za nami w tabeli. Początek spotkania był wyrównany, co zapowiadało wielkie emocje do ostatniego gwizdka. Pierwsi bramkę zdobyli gospodarze po ewidentnym błędzie naszej defensywy. Delta krótko cieszyła się z prowadzenia. Kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Max Sawicki wyrównując wynik spotkania. Druga i trzecia kwarta była zdominowana przez gospodarzy, którzy strzelili jeszcze trzy bramki i osiągnęli prowadzenie 4:1. W tych częściach meczu nie byliśmy w stanie skonstruować składnych akcji, napastnicy co chwilę przegrywali pojedynki z obrońcami Delty. W czwartej kwarcie nastąpiła zmiana ról i to my zdominowaliśmy plac gry. Najładniejszą akcję meczu przeprowadził Max, który minął obrońców gospodarzy i pewnie umieścił piłkę w siatce. Kolejne bramki na wagę remisu zdobył Kuba Sobota.Jeszcze na minutę przed końcem spotkania przegrywaliśmy jedną bramką. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4:4. Gratulujemy wszystkim chłopakom wielkiej ambicji i woli walki do ostatniego gwizdka.