UKS Lolek Łazy 2007 - AP Żyrardowianka Żyrardów

AP Żyrardowianka Żyrardów Goście

Krzysztof Matysiak

23.10.2015

W rozegranym awansem meczu 10 kolejki III Warszawskiej Ligi Okręgowej "Żak" UKS Lolek pokonał na własnym boisku drużynę AP Żyrardów 4:3. Mecz był wyrównany, oba zespoły prezentowały podobny poziom umiejętności piłkarskich. Zespół z Żyrardowa przed tą kolejką zajmował wysokie trzecie miejsce w tabeli i to on występował w roli faworyta. Nasza drużyna wyszła do tego spotkania w ofensywnym ustawieniu z trzema napastnikami, pomocnikiem i tylko dwoma obrońcami. Jak się później okazało było to dobre ustawienie taktyczne. Wynik meczu otworzył nasz kapitan i jednocześnie najlepszy strzelec Michał Dubielecki zdobywając pierwszego gola. Michał bardzo dobrze zachował się w polu karnym przeciwnika i precyzyjnym strzałem nie dał szans bramkarzowi gości. Chwilę później kontrę wyprowadzili chłopcy z Żyrardowa i zdobyli wyrównującą bramkę. Kolejnego gola dla UKS-u zdobył Michał Dubielecki. Do bramki gości trafiali jeszcze Franek Granat i Filip Radomski w ostatniej minucie meczu. Bardzo dobre spotkanie rozegrał w bramce Jakub Merecki. Gratulujemy wszystkim zawodnikom zwycięstwa, woli walki i zaangażowania. Wyniki dowodzą, iż nasza drużyna robi stałe postępy i ciągle się rozwija piłkarsko. Cały sztab szkoleniowy jest bardzo zadowolony z postępów chłopaków i wierzy,że kolejne sukcesy są tylko kwestią czasu. Gratulacje UKS UKS UKS !!!